Koppány Attila (1947-): Égvilág. Akril, farost. Jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal. Fakeretben. 55x65 cm
Auction name: 438. Gyorsárverés
Starting price: 170 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2023-03-30
Starting price: 170 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2023-03-30