Vén Zoltán: Aukciósház
Vén Zoltán
(Pestszenterzsébet, 1941 –)
Aukciósház
Rézkarc, papír
132 × 87 mm
Jelezve jobbra lent:
Vén Zoltán
Jelezve középen lent:
412/500
2018-02-21 18:00
12. Grafikai Kamaraaukció
BÁV Apszisterem, 1052 Bp., Bécsi u. 3.
Kikiáltási ár :
6 000
1441364/1