Angelo Corbetta (?- ): Elhagyva. Vegyes technika, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm
Aukciós tétel Archív
Feltöltve : 2018-11-15 09:43:37
Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Bővebben
Kikiáltási ár: 14 000 Ft