Krizsán János (1866-1948): Nagybánya télen. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60x70 cm/ János Krizsán (1866-1948): Snowy Baia Mare. Oil on canvas. Signed lower right. Framed.
Aukció neve: 40. Nagyaukció
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Dátum: 2023-05-06
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Dátum: 2023-05-06
Időpont: 18:00