Klie Zoltán (1897-1992): Különös világ. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50x70 cm / oil on wood fibre, signed, framed
Aukció neve: 40. Nagyaukció
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Tételszám: 10126
Dátum: 2023-05-06
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Tételszám: 10126
Dátum: 2023-05-06
Időpont: 18:00