1862-ben Pompeiben felfedezett, ma nápolyi múzeumban őrzött eredeti példányról készült 19. századi másolat: Nárcisz. Öntött, patinázott bronz, jelzés nélkül, m: 27 cm (Gyűjtői darab!)
Aukció neve: 40. Nagyaukció
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Tételszám: 11178
Dátum: 2023-05-06
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Tételszám: 11178
Dátum: 2023-05-06
Időpont: 18:00