Vincze László (1934-2020): Csendélet, 1975. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27×40 cm
Aukció neve: 417. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2022-05-05
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2022-05-05