Basa jelzéssel: Álarcok. Toll, papír, jelzett, plexiüvegezett fakeretben, 28×19 cm.
Aukció neve: 417. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10483
Dátum: 2022-05-05
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10483
Dátum: 2022-05-05