Győry Miklós (1905-1995): Szentek (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fakeretben, 59,5x49 cm
Aukció neve: 426. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Dátum: 2022-09-22
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Dátum: 2022-09-22