Habsburg Rudolf osztrák-magyar trónörökös és Stefánia belga királyi hercegnő. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 25x17 cm
Aukció neve: 426. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10728
Dátum: 2022-09-22
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10728
Dátum: 2022-09-22