Almásy Aladár (1946-): Gyanúindítékot adó tyúkmisztikum, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/10). Üvegezett fakeretben, 27,5x32 cm
Aukció neve: 430. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 13 000 Ft
Dátum: 2022-11-17
Kikiáltási ár: 13 000 Ft
Dátum: 2022-11-17