Andy Warhol (1928-1987): Pepsi Cola. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 508/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 61x61 cm / Offset-ithography
Aukció neve: 430. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10361
Dátum: 2022-11-17
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10361
Dátum: 2022-11-17