Ócsvár Rezső (1877-1968): Cserkészek az erdőben. Kréta, ceruza, akvarell, papír, jelzett, lap széle foltos és kissé sérült, 29×39,5 cm.
Aukció neve: 430. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Dátum: 2022-11-17
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Dátum: 2022-11-17