1991 Nagy Hedvig (1960-): Tüll-tájkép. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41x51 cm
Aukció neve: 358. Online auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2019-11-21
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2019-11-21