Zsolnay (3 db), Meisseni (2 db), Hutschenreuther (1 db) hagyma mintás tányér, levonóképes, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:19 cm (4×), d:23,5 cm (2×), összesen: 6 db
Aukció neve: 358. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 11226
Dátum: 2019-11-21
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 11226
Dátum: 2019-11-21