Mike 70 jelzéssel: Hétköznapi mesék. Linó, papír. Jelzett. 52x30 cm Üvegezett keretben
Aukció neve: 364. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10126
Dátum: 2020-02-20
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10126
Dátum: 2020-02-20