4 db figurális porcelán és kerámia, jelzettek, kézzel festett, egyik sérült, m: 10-15 cm
Aukció neve: 369. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11154
Dátum: 2020-05-07
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11154
Dátum: 2020-05-07