Hollóházi virágmintás porcelán kiöntő tetővel, jelzett, matricás, apró kopásokkal m: 11,5 cm
Aukció neve: 374. Online auction
Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Tételszám: 11184
Dátum: 2020-07-16
Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Tételszám: 11184
Dátum: 2020-07-16