Remsey jelzéssel: Kávéházi jelenet. Olaj, farost. Fa keretben, 78×59 cm
Aukció neve: 383. Online auction
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2020-12-03
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2020-12-03