Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 24 cm
Aukció neve: 385. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 11329
Dátum: 2021-01-07
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 11329
Dátum: 2021-01-07