Horváth Magda (?-), Paál László (1846-1879) festménye után: Reggel (1984). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Sérült fa keretben. 63x45 cm
Aukció neve: 387. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Dátum: 2021-02-04
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Dátum: 2021-02-04