Adelsteen Normann (1848-1918): Norvég fjord. Olaj, vászon. Jelzett. Fa keretben. 48x72 cm / Adelsteen Normann (1848-1918): Norwegian fjord. Oil on canvas. Signed. Framed. 48x72 cm
Aukció neve: 394. Online auction
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Dátum: 2021-05-20
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Dátum: 2021-05-20