Aquincum porcelán szív alakú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 6,5 cm
Aukció neve: 399. Online auction
Kikiáltási ár: 500 Ft
Tételszám: 11528
Dátum: 2021-08-05
Kikiáltási ár: 500 Ft
Tételszám: 11528
Dátum: 2021-08-05