Asztali bronz képkeret kopott sérült, 23x23cm, fotóméret: 8x5,5cm
Aukció neve: 402. Online auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 11713
Dátum: 2021-09-23
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 11713
Dátum: 2021-09-23