Gedő Lipót (1887-1952): Macskazene. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton 16x26 cm
Aukció neve: 402. Online auction
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Dátum: 2021-09-23
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Dátum: 2021-09-23