1929. 'Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal' ezüstözött, peremen jelzett Br kitüntetés mellszalagon T:2 kopott ezüstözés Hungary 1929. 'Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet' silver-plated, marked on the
Aukció neve: 419. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 32494
Dátum: 2022-06-02
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 32494
Dátum: 2022-06-02