Herendi porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 7×8×11,5 cm
Aukció neve: 431. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Tételszám: 11441
Dátum: 2022-12-01
Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Tételszám: 11441
Dátum: 2022-12-01