Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Aukció neve: 431. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Dátum: 2022-12-01
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Dátum: 2022-12-01