Ottó László (1966-): Yantra-ipsum-creator (2), 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Székely/Lakásgaléria Galéria, Bp.; LA Galéria, Bp.; Glaspavilon - Hans-Schmitz-Haus, Rheinbach, Németország, 2013; 80×80 cm /
Aukció neve: 434. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Dátum: 2023-01-19
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Dátum: 2023-01-19