Anton Gutknecht (1907-1988) német festőművész: Erdei tájkép. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben: 80cm x 60cm
Aukció neve: 434. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Tételszám: 10122
Dátum: 2023-01-19
Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Tételszám: 10122
Dátum: 2023-01-19