Szendrei József (1989-, 'Pesti Józsi'): Absztrakt kompozíció. Olaj, vászon. A művész által készített keretben. Jelzett. 114x83 cm
Aukció neve: 434. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2023-01-19
Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2023-01-19