Magyar festő, 20. sz. második fele: Önarckép változatok
Auction name: 234.19-20. századi művészek
Auction place: Budapest, Balaton utca 8.
Starting price: 80 000 Ft
Lot number: 761
Date: 2018-05-29
Hour: 17:00
Starting price: 80 000 Ft
Lot number: 761
Date: 2018-05-29
Hour: 17:00