Osztrák festő, 19. sz.: Keresztelő Szent János
Auction name: 234.Régi mesterek, 19. századi művészek
Auction place: Budapest, Balaton utca 8.
Starting price: 140 000 Ft
Lot number: 121
Date: 2018-05-28
Hour: 17:00
Starting price: 140 000 Ft
Lot number: 121
Date: 2018-05-28
Hour: 17:00