Verne Gyula: A Chancellor. Fordítás: Csillay Kálmán. Geiger Richárd rajzaival. Budapest,[1944], Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 204 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas
Auction name: 311. Online auction
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 16696
Date: 2017-12-07
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 16696
Date: 2017-12-07