DN 'Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa' kétoldalas, aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (71,01g/0.925/50mm) T:1,1- (eredetileg PP)
Auction name: 329. Online auction
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 30472
Date: 2018-09-06
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 30472
Date: 2018-09-06