1991 Nagy Hedvig (1960-): Tüll-tájkép. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41x51 cm
Auction name: 358. Online auction
Starting price: 6 000 Ft
Lot number: 10121
Date: 2019-11-21
Starting price: 6 000 Ft
Lot number: 10121
Date: 2019-11-21