Olvashatatlan jelzéssel: Arborétum. Vegyes technika, vászon-karton, üvegezett keretben, 26×37 cm
Auction name: 360. Online auction
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10244
Date: 2019-12-19
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10244
Date: 2019-12-19