Olvashatatlan jelzéssel: Poszáta. Olaj, farost, keretben, 29×19 cm
Auction name: 361. Online auction
Starting price: 12 000 Ft
Lot number: 10371
Date: 2020-01-09
Starting price: 12 000 Ft
Lot number: 10371
Date: 2020-01-09