Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, jelzett. 40x60 cm Keretben
Auction name: 365. Online auction
Starting price: 12 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2020-03-05
Starting price: 12 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2020-03-05