Prihoda István (1891-1956): Fohász. Rézkarc, papír, jelzett, sarkaiban, a rézkarcot nem érintő hiányokkal, 30×24 cm
Auction name: 366. Online auction
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10119
Date: 2020-03-19
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10119
Date: 2020-03-19