Moritz Zdekauer (MZ) kétszemélyes mokkás készlet, részben kézzel festett, matricás, jelzett (Parisi-Nagy-Áruház), kopott
Auction name: 370. Online auction
Starting price: 18 000 Ft
Lot number: 11196
Date: 2020-05-21
Starting price: 18 000 Ft
Lot number: 11196
Date: 2020-05-21