Almásy Aladár (1946-): Rózsatangó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/100), enyhén foltos, üvegezett keretben, 39×29 cm
Auction name: 371. Online auction
Starting price: 8 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-06-04
Starting price: 8 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-06-04