Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fasor. Olaj, vászon, hibás keretben, 33×55 cm
Auction name: 371. Online auction
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10364
Date: 2020-06-04
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10364
Date: 2020-06-04