A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Auction name: 373. Online auction
Starting price: 6 000 Ft
Lot number: 15007
Date: 2020-07-02
Starting price: 6 000 Ft
Lot number: 15007
Date: 2020-07-02