Tombor (?) 1938 jelzéssel: Bacchus és hölgyek. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 29x43 cm.
Auction name: 384. Online auction
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10366
Date: 2020-12-17
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10366
Date: 2020-12-17