Klie Zoltán (1897-1992): Áramlás (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60x30 cm / oil on canvas, signed lower left, framed
Auction name: 39. Nagyaukció
Starting price: 95 000 Ft
Lot number: 10130
Date: 2022-11-05
Hour: 18:00
Starting price: 95 000 Ft
Lot number: 10130
Date: 2022-11-05
Hour: 18:00