Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
Auction name: 404. Online auction
Starting price: 2 400 Ft
Lot number: 11413
Date: 2021-10-21
Starting price: 2 400 Ft
Lot number: 11413
Date: 2021-10-21