Új nap alatt Pécs 1944-74. 12 lapos rézkarc mappa, Bizse János, Soltra Elemér, Erdős János, Bérces Gábor grafikáival. Rézkarc, papír, mind jelzett, mindegyik külön lapon, hártyapapírral védve. Hiányos, 2 db Bizse János rézkarc
Auction name: 413. Online auction
Starting price: 40 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-03-03
Starting price: 40 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-03-03