Roy Lichtenstein (1923-1997): Sweet dreams, baby! Ofszet litográfia. papír. Sorszámozott, jelzett a nyomaton 54/150 Styria Studio tanusítvánnyal. 35x50 cm, Képméret 31x23 cm
Auction name: 413. Online auction
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 10242
Date: 2022-03-03
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 10242
Date: 2022-03-03