1908. 'Gép és Vasút Felszerelési Gépgyár Dalköre - Kis-Tarcsa (Kistarcsa) 1908' zománcozott, aranyozott bronz jelvény, 'MORZSÁNYI' gyártói jelzéssel (21x48mm) T:1-,2 sérült tű
Auction name: 424. Gyorsárverés
Starting price: 8 000 Ft
Lot number: 32663
Date: 2022-08-18
Starting price: 8 000 Ft
Lot number: 32663
Date: 2022-08-18